Bio-Energy-Expo Chiny (Wuchan)

delegacjaBio-Energy-Expo, 18-20 maja 2013, Wuhan (Chiny)

DLG AgroFood po raz kolejny zorganizowała wyjazd studyjny na wystawę z międzynarodowego portfolio swej firmy-matki DLG International – tym razem do Chin na Bio-Energy-Expo.

 

DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze), Chiński Związek Produkcji Zwierzecej (CAAA) zorganizowały w dniach 18. – 20. maja 2013 (CAHE) Chińską wystawę zwierząt hodowlanych – wystawę dedykowaną nowoczesnej, intensywnej produkcji zwierząt użytkowych. W ramach tego wydarzenia odbyła się Bio-Energy-Expo, fachowa wystawa dla technologii i zarządzania biogazem (której organizatorem było DLG AgroTechService, chińska spółka-córka DLG International). Na obu imprezach prezentowało się 1.400 wystawców na 80.000 m² powierzchni wystawowej nowoczesnego Centrum Wystawowego w Wuhan (środkowe Chiny). CAHE i Bio-Energy-Expo odwiedziło 90.000 fachowców. Region Wuhan jest bardzo rozwinięty rolniczo z naciskiem na produkcję drobiu, jaj i świń.

Po raz czwarty odbyła się tu międzynarodowa konferencja nt. biogazu. Wystawę odwiedzili m.in. przedsiębiorcy z Niemiec, Danii, Francji, Kanady, Holandii i USA.

W grupie z Polski znależli się przedstawiciele firm Agro-Eko, AgroEfekt, Agro-Rolnik, Agro-Silesia, BIN, D.A.V, przedstawiciele Polskiego Związku Producentów Zbóż i z KPODR Minikowo.

Zdjęcie w dobrej rozdzielczośc do pobrania tu.