DLG International

– jest wiodącą firma konsultingową grupy DLG, zarówno w sektorze rolnictwa jak i produkcji spożywczej – działającą na terenie Niemiec, jak i międzynarodowo. Rokrocznie jest organizatorem licznych wystaw fachowych.

Historia Firmy

DLG International GmbH powstała w 2011 z założonej w 1987 roku „DLG-Agriservice GmbH”.

Obszar działań

DLG International GmbH działa jako wyspecjalizowana firma konsultingowa, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji w branżach rolniczej i spożywczej. Organizuje międzynarodowe wystawy fachowe w wielu dziedzinach sektora rolniczego, począwszy od maszyn i wyposażenia rolnictwa, uprawy zbóż po produkcję zwierzęca i bioenergię. Na organizowanych wystawach prezentowane są innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi na całej drodze łańcucha wytwarzania wartości. Firma zajmuje się również wszystkimi aspektami organizacji wystaw, również konstrukcją stanowisk. Ze swego biura we Frankfurcie nad Menem, DLG International GmbH koordynuje i steruje działania swych spółek-córek i projektów. Firmy podległe znajdują się w Chinach, Holandii, Polsce, Rumunii i Turcji. Dalsze projekty działają w kooperacji z partnerami we Włoszech, Rosji i w USA.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Więcej informacji znajdziecie Państwo na: www.dlg-international.com